Klub Absolwentów UG – informacje 8/2022

Sierpień to miesiąc wakacyjny, tym niemniej jest kilka imprez, na które chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę.

W tej wiadomości przekazujemy informacje dotyczące:

1 – Wystawa Klaudii Nachumeniuk pt. „SEKCJA” (do 28 sierpnia 2022)

2 – Wystawa „PIONIERKI, BADACZKI, LIDERKI. KOBIETY GDAŃSKIEJ NAUKI” (do 30 września 2022)

3 – Trwające Badanie Absolwentów

4 – Kolejnego numer Gazety Uniwersyteckiej (czerwiec 2022)

1 – Wystawa Klaudii Nachumeniuk pt. „SEKCJA”.

Jeszcze do 28 sierpnia br. roku można zobaczyć wystawę Klaudii Nachumeniuk, ukazującą proces myślowo – emocjonalny autorki na temat piękna natury i życia.

Zapraszamy do Centrum Sztuki Współczesnej “Łaźnia” (ul. Łaźnia 1 w Gdańsku). Cena biletu wstępu: 1 zł.

WIĘCEJ INFORMACJI

2 – Wystawa „PIONIERKI, BADACZKI, LIDERKI. KOBIETY GDAŃSKIEJ NAUKI”

Sylwetki wybitnych badaczek, prekursorek i liderek związanych z Uczelniami Fahrenheita (Uniwersytetem Gdańskim, Gdańskim Uniwersytetem Medycznym oraz Politechniką Gdańską),

które inspirowały i inspirują kolejne pokolenia kobiet, to tematyka wystawy plenerowej, która ma miejsce przed kościołem św. Katarzyny w Gdańsku.

Wystawę można zobaczyć do 30 września br., do czego zachęcamy.

WIĘCEJ INFORMACJI

3 – Trwające badanie członków Klubu Absolwentów UG  – https://absolwent.ug.edu.pl/

Ponownie zapraszamy do udziału w badaniu Absolwentów należącymi do Klubu. Zebrane informacje pomogą nam bardziej ukierunkować ofertę w Państwa stronę.

Badanie jest anonimowe, czas wypełnienia to około 4-5 minut.

Osoby, które jeszcze nie wzięły udziału w badaniu zachęcamy do wypełnienia ankiety. Aby wziąć udział w badaniu proszę „kliknąć” w poniższy link:

Wyniki badania będą dostępne na naszej stronie.

4 – W załączeniu przesyłamy kolejny numer Gazety Uniwersyteckiej  06/2022, a w nim m.in.:

• Piknik Nauki Fahrenheita
  • Dzień zrównoważonego rozwoju na UG
  • Wywiady
  • Z dziejów Uczelni
  • Kalejdoskop sportowy
  • i inne

Zapraszamy do lektury.

W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji.